23. августа 2019.
Против Земуна у суботу!
20. септембра 2019.
Прикажи све

Након две везане победе плаво-бели су добили ново лице, а и љубитељи фудбала имају тотално друга очекивања од овог тима, него од оног са почетка првенства. Након прве победе у Горњем Милановцу, фудбалери Смедерева су прошлог викенда остварили и други тријумф против екипе Новог Пазара, резултатом 1:0. Стрелац јединог гола био је Басрак у 86-ом минуту, а неколико минута касније исти играч је добио црвени картон.

Преглед меча са Новим Пазаром:

Након 6 великих бодова за Смедерево, у 9-ом колу имамо шансу да ухватимо прикључак за осталим екипама и коначно се склонимо са последње позиције на табели. Противник нам је Синђелић, а утакмица се игра већ сутра, у петак, од 16:30. Тренутак је када Смедерево почиње да пружа нешто другачије на терену него до сада, и зато је наша подршка у овом моменту кључна. Иако је радни дан сви морамо да нађемо своје место на стадиону Синђелића.