20. септембра 2019.
Срчано на Кабел
14. октобра 2019.
Прикажи све

Након прекинутог низа од четири победе и пораза против Златибора у гостима, екипа Смедерева дочекује разположене Пироћанце који заузимају пету позицију на табели, а у Смедерево долазе након победе над Земуном, у гостима, 2:0. Наши фудбалери су у понедељак играли против Златибора, ривалом из Српске Лиге Запад, и нажалост, изгубили резултатом 2:1 (1:0). Домаћин је повео голом Дивца у 15-ом минуту и то је био коначан резултат првог полувремена. У другом делу игре Смедерево је дошло до изједначења, а стрелац је био Стојковић Никола, у 50-ом минуту. Славље оклопника није дуго трајало, јер је већ два минута касније Јездимировић опет довео домаће у вођство и, како се касније испоставило, поставио коначан резултат овог меча. Плаво-бели су се са стадиона “Швајцарија“ вратили у Смедерево без бодова.

Преглед утакмице на Златибору:

Ултра Семендриа на Златибору….

У суботу је пред нама 12. коло Прве Лиге Србије у коме ће Смедерево дочекати Раднички из Пирота. Пироћанци ове сезоне играју солидан фудбал и то се види по њиховом стању на табели. Надамо се да ће плаво-бели брзо пребродити пораз од прошлог кола и већ у овом мечу се вратити доброј игри и победама. Меч почиње у 15 часова, на стадиону крај Старе Железаре, стадиону “Тврђава“.